Warsztaty kulinarne i szkolenia

Warsztaty i szkolenia kulinarne są organizowane w naszej restauracji od wielu lat i cieszą się niesłabnącym powodzeniem z pewnością dla tego, że ich prowadzenie oddane jest w ręce osób doświadczonych, posiadających wieloletnią praktykę w zawodzie kucharza.
Warsztaty oraz szkolenia kulinarne są jednym z wielu sposobów na spędzenie czasu biznesowo i rodzinnie, to też doskonały sposób na integrację jej uczestników. Jednak najważniejszym celem uczestnictwa w tych zajęciach jest możliwość poprawy świadomości kulinarnej, wiedzy o nowych, nietypowych, mało znanych  czy popularnych produktach spożywczych.
Mistrzem, który bardzo chętnie podczas warsztatów dzieli się z uczestnikami posiadaną wiedzą z zakresu kulinariów jest właściciel restauracji Moonsfera  - Jarosław Uściński. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala mu na prowadzenie zajęć interesujących, nietypowych, odkrywających przed słuchaczami wiele sekretnych sposobów stosowanych przez doświadczonych praktyków podczas przygotowywania potraw.
Moonsfera pamiętając o swoich najmłodszych gościach, organizuje specjalnie dla nich w czasie niedzielnych lunchy zajęcia kulinarne, które przygotowują i prowadzą kucharze z naszej restauracji. Tematyka tych zajęć jest różna ale zawsze odpowiadająca upodobaniom dzieci i taka która zapewni im miłe spędzenie czasu i wyśmienitą zabawę.

Uczymy się gotować, bo przez żołądek do serca...

 

Projekt i wykonanie Multitask